MSV Brno 2019

Výstaviště Brno
Tschechische Republik, Brno
07. Oktober, 09:00 - 11. Oktober, 16:00

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnějším průmyslovým veletrhem ve střední Evropě. Každoročně jej navštíví více než 80 000 návštěvníků a 1 600 vystavovatelů.

V rámci letošního veletrhu představíme novinky pro automatizované 3D měření. 

První novinkou je robotizovaná buňka s Leica Absolute Trackerem AT960 a laserovým skenerem Leica T-Scan 5. Leica Absolute Tracker AT960 je přenosný laserový systém se šesti stupni volnosti, který nabízí bezkonkurenční rychlost, přesnost a přenosnost. Je to kompaktní řešení pro ty nejnáročnější aplikace měření velkých objemů. Systém je díky své konstrukci vhodný do dílenského prostředí. V kombinaci se skenerem Leica T-Scan 5 představuje plnohodnotné řešení automatizovaného měření a navádění strojů. 

Leica Absolute Tracker AT960

Druhou novinkou je systém 360°Cell s technologií LightRunner. Jedná se o plně automatizované bezkontaktní měření vhodné do dílenského prostředí s unikátní technologií určování polohy senzoru, která zjednodušuje nastavení systému a zkracuje dobu měření. Řešení 360° Cell zahrnuje optimalizované automatizační komponenty včetně softwaru, který poskytuje nejlepší možné využití buňky a umožňuje plánování a programování detailního měření. Spolu s technologií optického měření dokáže digitalizovat kompletní povrchy, geometrické prvky a hrany a produkuje výstup ve formě vysoce kvalitního 3D modelu. 

LightRunner
 
Kromě těchto technologií uvidíte i další systémy z kategorií stacionárních a mobilních měřicích zařízení: měřicí rameno nové generace Absolute Arm, první laser tracker systém pro přímé skenování ATS600, skener s bílým světlem z rodiny AICON nebo souřadnicové měřicí stroje Global S a Leitz Reference.

Z oblasti softwaru se budete moct seznámit s novým softwarem HxGN SFx Management nebo statistickým softwarem Q-DAS.

Srdečně zveme všechny návštěvníky k návštěvě naší expozice.
Najdete ji v pavilonu F, na stánku č. 045
.

Těšíme se na vaši návštěvu!
 

Kontakt

Hexagon Manufacturing Intelligence
Hexagon Metrology GmbH
Siegmund-Hiepe-Str. 6-12
35578 Wetzlar
Deutschland
T: +49 6441 207 0
F: +49 6441 207 122

Verkauf Kundenservice